Agnieszka Ewa Rybka, „Dziewczynka z wielkimi marzeniami” – O KSIĄŻCE I KONKURS MIKOŁAJKOWY!

Josephine to mała dziewczynka, która marzy o byciu światowej sławy gimnastyczką. Gimnastyka artystyczna to jednak bardzo wymagająca dziedzina sportu, nie wybacza błędów, a konkurencja jest ogromna. “Dziewczynka z wielkimi marzeniami” Agnieszki Ewy Rybki z uroczymi ilustracjami Patrycji Fabickiej, opowiada o zmaganiu się z własnymi i cudzymi oczekiwaniami, o marzeniach i ambicji, ale też o bezwarunkowej miłości i wsparciu. I właśnie tę książkę możecie wygrać w naszymi MIKOŁAJKOWYM KONKURSIE!

Josephine z mamą mieszka w Nowym Jorku. Ma osiem lat i trenuje gimnastykę artystyczną. I właśnie wystartowała w konkursie, w którym zajęła… ostatnie miejsce. Jest to dla niej olbrzymi cios, nie umie pogodzić się z porażką, nieuchronną przecież w sporcie. Nie może też pożalić się mamie, bo ta jest właśnie na ceremonii rozdania Oscarów. To bardzo znana i doceniana aktorka. Mama w końcu wraca, ale dziewczynka nie chce już więcej trenować, uważa, że to nie dla niej. I wtedy mama opowiada jej bajkę o Stefci Kowalskiej, która marzyła o wielkiej sławie aktorskiej i którą wszyscy wyśmiewali. I również doznawała porażek na tej drodze. 

Stefcia nie uważała tego za niesprawiedliwe. I nie obraziła się na komisję. Wiedziała, że byli od niej lepsi. Po prostu. Potraktowała przegraną jako motywację do jeszcze większej pracy. Chciała być jak najlepszą aktorką. Ale nie dla komisji i nagrody. Nie. Tylko dla siebie. Chciała dać z siebie wszystko, co najlepsze. Całą swoją pasję, całą miłość do filmu, całą swoją radość z grania i całe swoje zaangażowanie. Nie poddała się po pierwszej porażce. Szła dalej z podniesioną głową.

 

Czy mała Josephine będzie umiała odnaleźć w sobie podobną siłę? Koniecznie zajrzycie do środka książki! 

PATRONAT ZABOOKOWANYCH! 

A teraz zapowiadany KONKURS MIKOŁAJKOWY, w którym do wygrania będą aż 3 egzemplarze książki Agnieszki Ewy Rybki, “Dziewczynka z wielkimi marzeniami”. Zadanie konkursowe jest – jak zwykle – bardzo proste. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: Jaką książkę chciałabyś/chciałbyś dostać na Gwiazdkę i dlaczego? Odpowiedzi możecie udzielić tutaj – na blogu, bądź w komentarzu pod postem konkursowym na FB. Trzy najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy egzemplarzem książki Agnieszki Ewy Rybki, “Dziewczynka z wielkimi marzeniami” (po jednym dla każdego zwycięzcy). Będzie nam też miło, jeśli polubicie fanpage Zabookowane lub/i udostępnicie nasz post konkursowy na FB, a także zaprosicie do zabawy znajomych. Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 12 grudnia, do godziny 20.00 . Zwycięzców ogłosimy w środę 14 grudnia. 

POWODZENIA! 

Partnerami konkursu są wydawnictwa Wydawnictwo Skrzat. 

Regulamin konkursu: 

 1. Organizatorem konkursu jest blog Zabookowane. 
 2. Konkurs trwa: od 6 grudnia 2022 r. do 12 grudnia 2022 r., do godz. 20:00. 
 3. Nagrodą w konkursie są 3 egzemplarze książki Agnieszki Ewy Rybki, “Dziewczynka z wielkimi marzeniami” (po jednym egzemplarzu dla każdego zwycięzcy). 
 4. Zasady konkursu: umieszczenie pod postem konkursowym (na naszym fanpage’u lub na blogu) komentarza, stanowiącego odpowiedź na pytanie: Jaką książkę chciałabyś/chciałbyś dostać na Gwiazdkę i dlaczego? Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy książką! 
 5. Uczestnikiem konkursu jest każda pełnoletnia osoba, która spełni zasady opisane w pkt. 4 Regulaminu. 
 6. Zwycięzca konkursu zostanie wybrany przez Komisję Konkursową, składającą się z 2 osób, która czuwa również nad prawidłowym przeprowadzeniem Konkursu. 
 7. Ogłoszenie wyników na blogu i fanpage’u Zabookowane nastąpi 14 grudnia 2022 r. 
 8. Koszty nadania nagrody ponosi organizator. Nagrody są wysyłane wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, za pośrednictwem ORLEN PACZKA. Zwycięzca Konkursu zostanie poproszony o podanie danych adresowych do wysyłki nagrody w wiadomości prywatnej. Na zgłoszenie zwycięzcy czekamy do 16 grudnia 2022 roku, po tym terminie zwycięzca zrzeka się wygranej, w przypadku niepodania danych adresowych. 
 9. Udział w Konkursie jest dobrowolny, nie ma możliwości zamiany nagrody na jej równowartość pieniężną. 
 10. Wszelkie reklamacje należy składać w ciągu 14 dni od zakończenia Konkursu za pośrednictwem komunikatora serwisu Facebook. Reklamacje będą rozpatrywane przez Komisję wymienioną w pkt. 6 Regulaminu, w ciągu 14 dni od jej otrzymania przez Organizatora. 
 11. Organizator informuje, że Konkurs nie jest współorganizowany przez właściciela serwisu społecznościowego Facebook, nie jest również organizowany z jego udziałem, ani też przez niego sponsorowany czy wspierany. Facebook Inc. nie ponosi odpowiedzialności za przebieg Konkursu. Wszelkie roszczenia związane z Konkursem należy kierować wyłącznie do Organizatora Konkursu. 
 12. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu, zasad konkursowych oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z dnia 25. listopada 2015 r. Dz.U. z 2015 r. poz. 2135) wyłącznie na potrzeby niniejszego Konkursu. 
 13. Wszelkie spory związane z Konkursem będą rozstrzygane na drodze mediacji przez Organizatora. 
 14. Regulamin Konkursu dostępny jest na blogu zabookowane.pl, przez cały czas trwania Konkursu. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *