Agnieszka Tyszka „Nienia z Zielonego Marzenia. Zima Nieni” – MIKOŁAJKOWY KONKURS!

HO! HO! HO! Dzisiaj Mikołajki, mamy nadzieję, że pod poduszką czy w bucie natknęliście się na jakiś sympatyczny drobiazg? My też mamy dla Was pewną niespodziankę z tej okazji. Niedawno opowiadałyśmy Wam o jednym z naszych najnowszych patronatów – książce Agnieszki Tyszki „Nienia z Zielonego Marzenia. Zima Nieni” (recenzja tutaj). To urocza kontynuacja „Lata Nieni”, akcja dzieje się tuż przed Bożym Narodzeniem. Okoliczności wręcz wymarzone na Mikołajowy Konkurs, przyznajcie sami?

A więc ogłaszamy Mikołajkowy Konkurs,w którym do wygrania będą 2 egzemplarze „Zimy Nieni”. Zadanie konkursowe jest – jak zwykle – proste. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: co cenisz w literaturze dziecięcej? Odpowiedzi możecie udzielić tutaj – na blogu, bądź w komentarzu pod postem konkursowym na FB. Dwie najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy egzemplarzem książki „Nienia z Zielonego Marzenia. Zima Nieni ” Agnieszki Tyszki.

Będzie nam też miło, jeśli polubicie fanpage Zabookowane lub/i udostępnicie nasz post konkursowy na FB, a także zaprosicie do zabawy znajomych. Na odpowiedzi czekamy do piątku 13 grudnia do godziny 20.00 (coś czujemy, że tym razem to będzie bardzo szczęśliwy piątek trzynastego 😉 Zwycięzców postaramy się ogłosić już w weekend, tak żeby książki miały szansę dojść do Was przed Świętami.

POWODZENIA!

Partnerem konkursu jest wydawnictwo Akapit Press.

 

 

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest blog Zabookowane.
 2. Konkurs trwa: od 6 grudnia 2019 r. do 13 grudnia 2019 r., do godz. 20:00.
 3. Nagrodą w konkursie są 2 egzemplarze książki Agnieszki Tyszki ” Nienia z Zielonego Marzenia. Zima Nieni” (po jednej sztuce dla każdego ze zwycięzców).
 4. Zasady konkursu: umieszczenie pod postem konkursowym (na naszym fanpage’u lub na blogu) komentarza, stanowiącego odpowiedź na pytanie: co cenisz w literaturze dziecięcej? Dwie najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy książkami!
 5. Uczestnikiem konkursu jest każda pełnoletnia osoba, która spełni zasady opisane w pkt. 4 Regulaminu.
 6. Zwycięzca konkursu zostanie wybrany przez Komisję Konkursową, składającą się z 2 osób, która czuwa również nad prawidłowym przeprowadzeniem Konkursu.
 7. Ogłoszenie wyników na blogu i fanpage’u Zabookowane nastąpi 14 grudnia 2019 r.
 8. Koszty nadania nagrody ponosi organizator. Nagrody są wysyłane wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Zwycięzca Konkursu zostanie poproszony o podanie danych adresowych do wysyłki nagrody w wiadomości prywatnej. Na zgłoszenie zwycięzcy czekamy do 18. czerwca 2018 r., po tym terminie zwycięzca zrzeka się wygranej, w przypadku niepodania danych adresowych.
 9. Udział w Konkursie jest dobrowolny, nie ma możliwości zamiany nagrody na jej równowartość pieniężną.
 10. Wszelkie reklamacje należy składać w ciągu 14 dni od zakończenia Konkursu za pośrednictwem komunikatora serwisu Facebook. Reklamacje będą rozpatrywane przez Komisję wymienioną w pkt. 6 Regulaminu, w ciągu 14 dni od jej otrzymania przez Organizatora.
 11. Organizator informuje, że Konkurs nie jest współorganizowany przez właściciela serwisu społecznościowego Facebook, nie jest również organizowany z jego udziałem, ani też przez niego sponsorowany czy wspierany. Facebook Inc. nie ponosi odpowiedzialności za przebieg Konkursu. Wszelkie roszczenia związane z Konkursem należy kierować wyłącznie do Organizatora Konkursu.
 12. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu, zasad konkursowych oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z dnia 25. listopada 2015 r. Dz.U. z 2015 r. poz. 2135) wyłącznie na potrzeby niniejszego Konkursu.
 13. Wszelkie spory związane z Konkursem będą rozstrzygane na drodze mediacji przez Organizatora.
 14. Regulamin Konkursu dostępny jest na blogu pl, przez cały czas trwania Konkursu.

 1. W literaturze dziecięcej cenię, gdy ma morał, potrafi zaciekawić maluchy, gdy ma odrobinę obrazków, które przykuwają uwagę. Literatura dziecięca nie powinna zawierać przemocy, powinna być bardzo przyjazna, miła i sympatyczna, tak aby dzieciaki nie uczyły się nienawiści, złości i robienia sobie przykrości przez ludzi. Literatura dziecięca powinna zawierać morały, z których dzieciaczki mogą nauczyć się życzliwości i wzajemnego szacunku. Powinna być miła i sympatyczna.

 2. Kochani, przepraszamy, że dopiero dzisiaj ogłaszamy wyniki naszego konkursu, ale pojawiło się tak dużo świetnych odpowiedzi, że komisja naprawdę nie mogła się zdecydować ?? Ale uf! W końcu się udało. A więc ogłaszamy, że egzemplarze „Nieni z Zielonego Marzenia. Zima Nieni” Agnieszki Tyszki Wydawnictwo Akapit Press trafiają do Basi Pozorskiej i Katarzyny Różalskiej. Gratulujemy i prosimy o adresy w wiadomości prywatnej.?? A wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za piękne wypowiedzi na temat literatury dziecięcej! Też jesteśmy jej fankami. ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *