„Dzienniki Nikki. (Nie)szczęśliwe urodziny” Rachel Renée Russell – KONKURS

„Dzienniki Nikki” Rachel Renée Russell to cykl lekkich i zabawnych książek przeznaczonych dla raczej młodszych nastolatek (9+), o perypetiach dziewczyny na pozór nieodróżniającej się niczym szczególnym od swoich rówieśniczek, a jednak dość zwariowanej, z poczuciem humoru oraz… przyciągającej kłopoty:) Narratorka cyklu, Nikki, opowiada o swoich przygodach w dzienniku (a właściwie dziennikach), które są rzecz jasna „tajne i poufne”, a „zaglądanie do środka wzbronione”. I trudno się temu dziwić – Nikki, jak często mają w zwyczaju nastolatki, mówi o tym, co jej się przytrafiło, ale także przelewa na papier swoje skryte myśli, uczucia, emocje. Mówi o szkole, przyjaciółkach (i największej rywalce), o pierwszych zauroczeniach, o rodzinie.

„Dzienniki Nikki. (Nie)szczęśliwe urodziny” Rachel Renée Russell to kolejny tom przygód sympatycznej nastolatki. Razem z przyjaciółkami planuje ona przyjęcie urodzinowe, ale dopada ją LPS. Być może nie słyszeliście o tym syndromie, ale jest to lęk przed słabymi urodzinami. Cóż… jeśli pamiętacie, jak to jest być w wieku nastoletnim, to sami rozumiecie. Sprawa jest poważna!

Z okazji jakże ważnego święta, jakim jest Dzień Dziecka, mamy dla Was Konkurs! A w nim do wygrania aż dwa egzemplarze „Dziennika Nikki. (Nie)szczęśliwe urodziny”, któremu z dumą patronujemy.

Zadanie konkursowe jest – jak zwykle – proste. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: Komu chciałbyś/chciałabyś podarować „Dziennik Nikki” i dlaczego? Odpowiedzi możecie udzielić tutaj – na blogu, bądź w komentarzu pod postem konkursowym na FB. Dwie najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy egzemplarzem książki: „Dzienniki Nikki. (Nie)szczęśliwe urodziny”.

Będzie nam też miło, jeśli polubicie fanpage Zabookowane lub/i udostępnicie nasz post konkursowy na FB, a także zaprosicie do zabawy znajomych. Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 7 czerwca do godziny 20.00 . Zwycięzców ogłosimy w środę 9 czerwca.

POWODZENIA!

Partnerem konkursu jest wydawnictwo Akapit Press.

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest blog Zabookowane.
 2. Konkurs trwa: od 2 czerwca 2021 r. do 7 czerwca 2021 r., do godz. 20:00.
 3. Nagrodą w konkursie są 2 egzemplarz2 książki: „Dzienniki Nikki. (Nie)szczęśliwe urodziny” (po jednym egzemplarzu dla każdego zwycięzcy).
 4. Zasady konkursu: umieszczenie pod postem konkursowym (na naszym fanpage’u lub na blogu) komentarza, stanowiącego odpowiedź na pytanie: Komu chciałbyś/chciałabyś podarować „Dziennik Nikki” i dlaczego? Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy książką!
 5. Uczestnikiem konkursu jest każda pełnoletnia osoba, która spełni zasady opisane w pkt. 4 Regulaminu.
 6. Zwycięzca konkursu zostanie wybrany przez Komisję Konkursową, składającą się z 2 osób, która czuwa również nad prawidłowym przeprowadzeniem Konkursu.
 7. Ogłoszenie wyników na blogu i fanpage’u Zabookowane nastąpi 9 czerwca 2021 r.
 8. Koszty nadania nagrody ponosi organizator. Nagrody są wysyłane wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, za pośrednictwem PACZKI W RUCHU. Zwycięzca Konkursu zostanie poproszony o podanie danych adresowych do wysyłki nagrody w wiadomości prywatnej. Na zgłoszenie zwycięzcy czekamy do 13 czerwca 2021 roku, po tym terminie zwycięzca zrzeka się wygranej, w przypadku niepodania danych adresowych.
 9. Udział w Konkursie jest dobrowolny, nie ma możliwości zamiany nagrody na jej równowartość pieniężną.
 10. Wszelkie reklamacje należy składać w ciągu 14 dni od zakończenia Konkursu za pośrednictwem komunikatora serwisu Facebook. Reklamacje będą rozpatrywane przez Komisję wymienioną w pkt. 6 Regulaminu, w ciągu 14 dni od jej otrzymania przez Organizatora.
 11. Organizator informuje, że Konkurs nie jest współorganizowany przez właściciela serwisu społecznościowego Facebook, nie jest również organizowany z jego udziałem, ani też przez niego sponsorowany czy wspierany. Facebook Inc. nie ponosi odpowiedzialności za przebieg Konkursu. Wszelkie roszczenia związane z Konkursem należy kierować wyłącznie do Organizatora Konkursu.
 12. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu, zasad konkursowych oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z dnia 25. listopada 2015 r. Dz.U. z 2015 r. poz. 2135) wyłącznie na potrzeby niniejszego Konkursu.
 13. Wszelkie spory związane z Konkursem będą rozstrzygane na drodze mediacji przez Organizatora.
 14. Regulamin Konkursu dostępny jest na blogu pl, przez cały czas trwania Konkursu.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *