„Dzienniki Nikki. (Nie)szczęśliwe urodziny” Rachel Renée Russell – KONKURS

„Dzienniki Nikki” Rachel Renée Russell to cykl lekkich i zabawnych książek przeznaczonych dla raczej młodszych nastolatek (9+), o perypetiach dziewczyny na pozór nieodróżniającej się niczym szczególnym od swoich rówieśniczek, a jednak dość zwariowanej, z poczuciem humoru oraz… przyciągającej kłopoty:) Narratorka cyklu, Nikki, opowiada o swoich przygodach w dzienniku (a właściwie dziennikach), które są rzecz jasna „tajne i poufne”, a „zaglądanie do środka wzbronione”. I trudno się temu dziwić – Nikki, jak często mają w zwyczaju nastolatki, mówi o tym, co jej się przytrafiło, ale także przelewa na papier swoje skryte myśli, uczucia, emocje. Mówi o szkole, przyjaciółkach (i największej rywalce), o pierwszych zauroczeniach, o rodzinie.

„Dzienniki Nikki. (Nie)szczęśliwe urodziny” Rachel Renée Russell to kolejny tom przygód sympatycznej nastolatki. Razem z przyjaciółkami planuje ona przyjęcie urodzinowe, ale dopada ją LPS. Być może nie słyszeliście o tym syndromie, ale jest to lęk przed słabymi urodzinami. Cóż… jeśli pamiętacie, jak to jest być w wieku nastoletnim, to sami rozumiecie. Sprawa jest poważna!

Z okazji jakże ważnego święta, jakim jest Dzień Dziecka, mamy dla Was Konkurs! A w nim do wygrania aż dwa egzemplarze „Dziennika Nikki. (Nie)szczęśliwe urodziny”, któremu z dumą patronujemy.

Zadanie konkursowe jest – jak zwykle – proste. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: Komu chciałbyś/chciałabyś podarować „Dziennik Nikki” i dlaczego? Odpowiedzi możecie udzielić tutaj – na blogu, bądź w komentarzu pod postem konkursowym na FB. Dwie najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy egzemplarzem książki: „Dzienniki Nikki. (Nie)szczęśliwe urodziny”.

Będzie nam też miło, jeśli polubicie fanpage Zabookowane lub/i udostępnicie nasz post konkursowy na FB, a także zaprosicie do zabawy znajomych. Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 7 czerwca do godziny 20.00 . Zwycięzców ogłosimy w środę 9 czerwca.

POWODZENIA!

Partnerem konkursu jest wydawnictwo Akapit Press.

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest blog Zabookowane.
 2. Konkurs trwa: od 2 czerwca 2021 r. do 7 czerwca 2021 r., do godz. 20:00.
 3. Nagrodą w konkursie są 2 egzemplarz2 książki: „Dzienniki Nikki. (Nie)szczęśliwe urodziny” (po jednym egzemplarzu dla każdego zwycięzcy).
 4. Zasady konkursu: umieszczenie pod postem konkursowym (na naszym fanpage’u lub na blogu) komentarza, stanowiącego odpowiedź na pytanie: Komu chciałbyś/chciałabyś podarować „Dziennik Nikki” i dlaczego? Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy książką!
 5. Uczestnikiem konkursu jest każda pełnoletnia osoba, która spełni zasady opisane w pkt. 4 Regulaminu.
 6. Zwycięzca konkursu zostanie wybrany przez Komisję Konkursową, składającą się z 2 osób, która czuwa również nad prawidłowym przeprowadzeniem Konkursu.
 7. Ogłoszenie wyników na blogu i fanpage’u Zabookowane nastąpi 9 czerwca 2021 r.
 8. Koszty nadania nagrody ponosi organizator. Nagrody są wysyłane wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, za pośrednictwem PACZKI W RUCHU. Zwycięzca Konkursu zostanie poproszony o podanie danych adresowych do wysyłki nagrody w wiadomości prywatnej. Na zgłoszenie zwycięzcy czekamy do 13 czerwca 2021 roku, po tym terminie zwycięzca zrzeka się wygranej, w przypadku niepodania danych adresowych.
 9. Udział w Konkursie jest dobrowolny, nie ma możliwości zamiany nagrody na jej równowartość pieniężną.
 10. Wszelkie reklamacje należy składać w ciągu 14 dni od zakończenia Konkursu za pośrednictwem komunikatora serwisu Facebook. Reklamacje będą rozpatrywane przez Komisję wymienioną w pkt. 6 Regulaminu, w ciągu 14 dni od jej otrzymania przez Organizatora.
 11. Organizator informuje, że Konkurs nie jest współorganizowany przez właściciela serwisu społecznościowego Facebook, nie jest również organizowany z jego udziałem, ani też przez niego sponsorowany czy wspierany. Facebook Inc. nie ponosi odpowiedzialności za przebieg Konkursu. Wszelkie roszczenia związane z Konkursem należy kierować wyłącznie do Organizatora Konkursu.
 12. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu, zasad konkursowych oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z dnia 25. listopada 2015 r. Dz.U. z 2015 r. poz. 2135) wyłącznie na potrzeby niniejszego Konkursu.
 13. Wszelkie spory związane z Konkursem będą rozstrzygane na drodze mediacji przez Organizatora.
 14. Regulamin Konkursu dostępny jest na blogu pl, przez cały czas trwania Konkursu.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *