Ina Nacht, „Sprawdź, czy nikt za tobą nie stoi” – MIKOŁAJKOWY KONKURS NR 2

Wygląda na to, że Mikołaj zostawił nam cały worek niespodzianek dla Was.  W końcu to nie jest do końca sprawiedliwe, żeby tylko dzieci dostawały prezenty! Na pewno też byliście grzeczni, prawda? 😉 Mamy zatem coś i dla dorosłych czytelników. Druga część naszego Mikołajkowego Konkursu to okazja do zdobycia egzemplarza świetnego kryminału debiutującej Iny Nacht „Sprawdź, czy nikt za tobą nie stoi” (recenzję znajdziesz tu). Zapraszamy do udziału, zróbcie sobie małą przyjemność z okazji zbliżających się Świąt!

Zasady Konkursu są naprawdę proste. Wystarczy, że opowiecie na pytanie: dlaczego właśnie Tobie mamy wysłać egzemplarz książki? Odpowiedzi możecie udzielić tutaj – na blogu, bądź w komentarzu pod postem konkursowym na FB.

I kolejna miła wiadomość – mamy dla Was aż dwa egzemplarze tej trzymającej w napięciu do ostatniej strony powieści! Dwie najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy książką Iny Nacht „Sprawdź, czy ktoś za tobą nie stoi”.

Będzie nam też miło, jeśli polubicie fanpage Zabookowane lub/i udostępnicie nasz post konkursowy na FB, a także zaprosicie do zabawy znajomych. Na odpowiedzi czekamy do piątku 11 grudnia do godziny 20.00. Zwycięzców postaramy się ogłosić już w weekend, tak żeby książki miały szansę dojść do Was przed Świętami.

POWODZENIA!

Partnerem konkursu jest Wydawnictwo Stara Szkoła.

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest blog Zabookowane.
 2. Konkurs trwa:  do 11 grudnia 2020 r., do godz. 20:00.
 3. Nagrodą w konkursie są 2 egzemplarze książka Iny Nacht „Sprawdź, czy ktoś za tobą nie stoi” (po jednym dla każdego zwycięzcy) .
 4. Zasady konkursu: umieszczenie pod postem konkursowym (na naszym fanpage’u lub na blogu) komentarza, stanowiącego odpowiedź na pytanie: dlaczego właśnie Tobie mamy wysłać książkę? Dwie najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy książkami!
 5. Uczestnikiem konkursu jest każda pełnoletnia osoba, która spełni zasady opisane w pkt. 4 Regulaminu.
 6. Zwycięzca konkursu zostanie wybrany przez Komisję Konkursową, składającą się z 2 osób, która czuwa również nad prawidłowym przeprowadzeniem Konkursu.
 7. Ogłoszenie wyników na blogu i fanpage’u Zabookowane nastąpi 13 grudnia 2020 r.
 8. Koszty nadania nagrody ponosi organizator. Nagrody są wysyłane wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, za pośrednictwem PACZKI W RUCHU. Zwycięzca Konkursu zostanie poproszony o podanie danych adresowych do wysyłki nagrody w wiadomości prywatnej. Na zgłoszenie zwycięzcy czekamy do 18. czerwca 2018 r., po tym terminie zwycięzca zrzeka się wygranej, w przypadku niepodania danych adresowych.
 9. Udział w Konkursie jest dobrowolny, nie ma możliwości zamiany nagrody na jej równowartość pieniężną.
 10. Wszelkie reklamacje należy składać w ciągu 14 dni od zakończenia Konkursu za pośrednictwem komunikatora serwisu Facebook. Reklamacje będą rozpatrywane przez Komisję wymienioną w pkt. 6 Regulaminu, w ciągu 14 dni od jej otrzymania przez Organizatora.
 11. Organizator informuje, że Konkurs nie jest współorganizowany przez właściciela serwisu społecznościowego Facebook, nie jest również organizowany z jego udziałem, ani też przez niego sponsorowany czy wspierany. Facebook Inc. nie ponosi odpowiedzialności za przebieg Konkursu. Wszelkie roszczenia związane z Konkursem należy kierować wyłącznie do Organizatora Konkursu.
 12. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu, zasad konkursowych oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z dnia 25. listopada 2015 r. Dz.U. z 2015 r. poz. 2135) wyłącznie na potrzeby niniejszego Konkursu.
 13. Wszelkie spory związane z Konkursem będą rozstrzygane na drodze mediacji przez Organizatora.
 14. Regulamin Konkursu dostępny jest na blogu zablokowane.pl, przez cały czas trwania Konkursu.

 1. Od dziecka uwielbiam wszystkie straszne historie, nigdy nie czytałam bajek o księżniczkach, ptaszkach, motylkach:) Pierwszym kryminałem jaki przeczytałam było „Wszystko czerwone” Joanny Chmielewskiej. Lubię polskie kryminały, ponieważ nie mam problemów w zapamiętaniu nazwisk bohaterów:) Chętnie poznam nową Autorkę:)

 2. Przed Świętami zawsze szykujemy wiele pyszności na Świąteczny stół, więc żołądek zadowolony. Biegamy od sklepu do sklepu, z odkurzaczem, wieszamy firanki, zbieramy zabawki… Więc sportu też sporo. A gdzie odsapka dla ducha?
  Ps w skrzynce pocztowej, bo akurat przed świętami dodarła paczka od zabookowanych ❤️?

 3. mam na imię Ewa i pomimo wieku (60+) zawsze ppd choinkę dostawalam tylko jeden prezent,mało kto pamiętał że było to też Adama i Ewy, milo byloby w tym roku dostać dodatkowy prezencik,ostatnio dzieki wam też odkrylam JD Barkera, dziękuję i pozdrawiam 🙂

 4. Jak mija Wam niedziela? U nas od rana narady w sprawie naszych Mikołajkowych Konkursów, jak zwykle Wasze odpowiedzi nas zachwyciły, ale cóż. Mikołaj ma ograniczone możliwości. ?? Nie przedłużając informujemy, że Miś Pracuś, czyli nagroda w Konkursie nr 1 wędruje do Edyty (odpowiedź z bloga), kryminały Iny Nacht, czyli nagrody z Konkursu nr 2 zaś do Kamili Zejfert oraz Ewy P. (odpowiedź z bloga). Gratulujemy i prosimy o wiadomość prywatną. ?? A pozostałym uczestnikom Konkursów dziękujemy oczywiście za udział! ?❤️???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *