ZABOOKOWANY KONKURS Z OKAZJI DNIA DZIECKA!

Na pewno wiele osób uważa, że dzieci powinny być ważne dla nas, dorosłych, przez cały rok. Każdego dnia winniśmy się o nie troszczyć, wspierać je, pomagać, przytulać. DZIEŃ DZIECKA może być jednak tą szczególną chwilą, kiedy pokazujemy, jak bardzo je kochamy. Bawmy się więc razem z naszymi milusińskimi, dostarczmy im wielu radości. A kiedy zmęczą się już swawolami, kiedy usiądą gdzieś w cieniu na kocu albo w domu na miękkiej kanapie, by odpocząć – podsuńmy im książkę:)

Zapraszamy Was do udziału w Zabookowanym KONKURSIE z okazji DNIA DZIECKA! Wygrajcie jeden z wartościowych i mądrych zestawów, które przygotowałyśmy wraz z zaprzyjaźnionymi wydawnictwami.

Zadanie konkursowe jest takie – prosimy, żebyście odpowiedzieli na pytanie: Jaka jest Twoja ulubiona książka dla dzieci lub młodzieży? Podajcie tytuł książki i opowiedzcie, dlaczego tak bardzo ją lubicie i cenicie.

Odpowiedzi możecie udzielić tutaj, na blogu, bądź w komentarzu pod postem konkursowym na FB.

Będzie nam też miło, jeśli polubicie fanpage Zabookowane  i udostępnicie nasz post konkursowy na FB, a także zaprosicie do zabawy znajomych. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 10. czerwca do godziny 20.00.

Dodatkowo prosimy o wskazanie w komentarzu numeru pakietu, który chciałbyś otrzymać.

POWODZENIA!

Konkursowe pakiety, to:

 

Za nagrody dziękujemy wydawnictwom:     

       

Regulamin konkursu: 

 1. Organizatorem konkursu jest fanpage Zabookowane.
 2. Konkurs trwa: od 01. czerwca 2018 r. do 10. czerwca 2018 r., do godz. 20:00.
 3. Nagrodą w konkursie są 4 pakiety książek (1 pakiet dla 1 zwycięzcy konkursu). Niektóre spośród książek mogą zawierać adnotację, że jest to egzemplarz promocyjny.
 4. Zasady konkursu: umieszczenie pod postem konkursowym (na naszym fanpage’u lub na blogu) komentarza, stanowiącego odpowiedź na pytanie: Jaka jest Twoja ulubiona książka dla dzieci lub młodzieży? Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy pakietami!
 5. W wyborze pakietów będziemy się sugerować numerem pakietu wskazanym przez uczestnika konkursu, zastrzegamy jednak możliwość wysłania zwycięzcy konkursu innego pakietu, wymienionego w poście konkursowym.
 6. Uczestnikiem konkursu jest każda pełnoletnia osoba, która spełni zasady opisane w pkt. 4 Regulaminu.
 7. Zwycięzca konkursu zostanie wybrany przez Komisję Konkursową, składającą się z 3 osób, która czuwa również nad prawidłowym przeprowadzeniem Konkursu.
 8. Ogłoszenie wyników na blogu i fanpage’u Zabookowane nastąpi 12. czerwca 2018 r.
 9. Koszty nadania nagrody ponosi organizator. Nagrody są wysyłane wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Zwycięzca Konkursu zostanie poproszony o podanie danych adresowych do wysyłki nagrody w wiadomości prywatnej. Na zgłoszenie zwycięzcy czekamy do 18. czerwca 2018 r., po tym terminie zwycięzca zrzeka się wygranej, w przypadku niepodania danych adresowych.
 10. Udział w Konkursie jest dobrowolny, nie ma możliwości zamiany nagrody na jej równowartość pieniężną.
 11. Wszelkie reklamacje należy składać w ciągu 14 dni od zakończenia Konkursu za pośrednictwem komunikatora serwisu Facebook. Reklamacje będą rozpatrywane przez Komisję wymienioną w pkt. 6 Regulaminu, w ciągu 14 dni od jej otrzymania przez Organizatora.
 12. Organizator informuje, że Konkurs nie jest współorganizowany przez właściciela serwisu społecznościowego Facebook, nie jest również organizowany z jego udziałem, ani też przez niego sponsorowany czy wspierany. Facebook Inc. nie ponosi odpowiedzialności za przebieg Konkursu. Wszelkie roszczenia związane z Konkursem należy kierować wyłącznie do Organizatora Konkursu.
 13. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu, zasad konkursowych oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z dnia 25. listopada 2015 r. Dz.U. z 2015 r. poz. 2135) wyłącznie na potrzeby niniejszego Konkursu.
 14. Wszelkie spory związane z Konkursem będą rozstrzygane na drodze mediacji przez Organizatora.
 15. Regulamin Konkursu dostępny jest na blogu pl, przez cały czas trwania Konkursu.

 

 1. Moją ulubioną książką dla dzieci i młodzieży jest ” Tajemniczy ogrod” Frances Hodgson Burnett. Jest to pierwsza książka, którą pamiętam z dzieciństwa gdy nie mogłam się od niej oderwać. Tak naprawdę właśnie „Tajemniczy ogród ” zaraził mnie ogromną miłością do czytania, którą pielegnuję po dziś dzień.
  Jest to wyjątkowa książka, która opowiada o tym, co w życiu jest ważne. O przyjaźni i miłości rodzicielskiej. Czyta się ją bardzo przyjemnie i może ona rozczytać niejedną osobe:-)

  Wybieram zestaw nr 2:-)

 2. Moją ulubioną książką z dzieciństwa była Pippi Pończoszanka. Uwielbiam główną bohaterkę. Doskonale pamiętam jak będąc jeszcze dzieckiem marzyłam o przyjaźni z Pippi (sama byłam bardzo nieśmiała, więc przydałby mi się taki przyjaciel). Marzyłam o wspólnych przygodach z tą odważną, przebojową i mega niesforną dziewczynką. Jej przygody były niesamowite i fascynujące. Chciałam zamieszkać w Willi Śmiesznotce razem z jej koniem i małpką. Marzyłam, że przygarniemy tam wiele innych zwierząt, których ludzie nie trzymają w domach,
  jak np. małą czarną panterę. Zamierzałam razem z nią nie chodzić do szkoły! No i oczywiście razem zarządzałybyśmy walizką pełną złotych monet, dzięki którym spełniałybyśmy dziecięce marzenia ??

  W razie wygranej wybieramy zestaw nr 4

 3. Kochani! Wczoraj Zabookowane przespały ogłoszenie wyników konkursu… czy nam to wybaczycie?☺️

  Za to dziś z samego rana mamy przyjemność ogłosić, iż:
  zestaw konkursowy nr 1 powędruje do Paulina Pietrzykowska-Rak (odpowiedź z FB)
  zestaw konkursowy nr 2 trafi do Joanna Duszyńska (odpowiedź z FB)
  zestaw konkursowy nr 3 – do Katarzyna Droździk-Kożuch (odpowiedź z FB)
  zestaw konkursowy nr 4 – do JAsia (odpowiedź z bloga)

  Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi! Zwyciężczyniom gratulujemy i czekamy na informacje od Was we wiadomościach prywatnych.

  ❗️Ale to nie wszystko! Jeszcze dziś przyznamy NAGRODĘ BONUSOWĄ! Bądźcie więc czujni❗️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *