Rusza Salon Literacki „Smak Słowa”!

Kochani! Wspólnie z wydawnictwem Smak Słowa serdecznie zapraszamy na spotkanie z Ewą M. Bilińską, świetną tłumaczką prozy najsłynniejszej współczesnej pisarki z Norwegii – Herbjorg Wassmo. Będziemy rozmawiać o „Trylogii Diny”, o wybitnej autorce, o trudach tłumaczenia i … o tym, co będzie Was interesowało:)
Wesprzecie nas? (odrobinę się stresujemy) Spotkanie otwiera fantastyczną ideę – Salon literacki „Smak Słowa” Będzie się dużo i ciekawie mówiło w Sopocie o dobrej literaturze!
A o szczegółach wydarzenia przeczytacie tu:
https://www.facebook.com/events/385961205199154/

 1. Drogie zabookowane Panie Olu i Agato
  Powstanie Waszego blogu to wspaniały pomysł. Dopóki my, rodzice mieszkamy z dorastającymi dziećmi a później studentami, łatwiej nam podążać za tym co nowe, dobre, warte zobaczenia czy też przeczytania. Na pewno wielu seniorów zgodziłoby się ze mną. Wasz blog jest dla mnie teraz niemal przewodnikiem literackim. Już pierwsza część „Trylogii Diny” zachwyciła mnie, później następna a teraz nie mogę oderwać się od „Dziedzictwa Karny”. Dzięki paniom nie przegapiłam uczty jaką był pierwszy salon literacki „Smaku Słowa”. Pani Ewa Bilińska przetłumaczyła książkę z norweskiego chyba najlepiej jak tylko można było. Jeśli kolejne spotkania Salonu Literackiego będą na takim poziomie to na pewno zaliczą mnie Panie do swoich miłośników. Smak słowa z pewnością podkreślał też smak dobrego wina.
  Serdecznie panie pozdrawiam i czekam na kolejne spotkanie.

 2. Pani Mario! Bardzo nam miło czytać te słowa!
  Rzeczywiście mamy wrażenie, że wciąż niewiele jest miejsc w literackiej blogosferze dla czytelników w wieku dojrzałym. Dlatego miałyśmy nadzieję dotrzeć również do nich i z radością obserwujemy teraz, że takich właśnie czytelników nam przybywa. Super, że jest Pani jednym z nich! Obiecujemy, że będziemy nadal proponować dobre i ciekawe lektury:)
  Jeśli chodzi o Salon Literacki – to inicjatywa wspaniałego wydawnictwa Smak Słowa. Spotkania będą odbywały się wokół premier książek popularnonaukowych i z kręgu literatury pięknej, wydawanych przez Smak. Jesteśmy bardzo szczęśliwe, że mogłyśmy poprowadzić inauguracyjne spotkanie, zwłaszcza że dotyczyło naprawdę niezwykłej prozy Herbjorg Wassmo. Oczywiście będziemy na naszym funpage’u na FB informowały o kolejnych spotkaniach (tych dotyczących literatury pięknej, bo taką literaturą zajmujemy się na blogu i na takiej – mamy nadzieję – trochę się znamy). Osoby, które nie posiadają facebooka, zachęcamy także do zaglądania na stronę wydawnictwa (https://sklep.smakslowa.pl), bo i tam będą umieszczane informacje o kolejnych spotkaniach.
  Tymczasem pozdrawiamy serdecznie,
  Agata i Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *