Donata Turlo, „Od jednego do nieskończoności” – KONKURS

Jeszcze jeden konkurs się nie skończył, a my już mamy dla Was kolejną zabawę! Tym razem chodzi o książkę „Od jednego do nieskończoności” Donaty Turlo, której Zabookowane mają przyjemność patronować (więcej o niej tutaj).

Zasady konkursu są niezwykle proste. Wystarczy, że w komentarzu (tutaj – na blogu lub pod postem konkursowym na FB) napiszecie: Dlaczego to właśnie Tobie mamy wysłać „Od jednego do nieskończoności”?

Będzie nam też miło, jeśli polubicie fanpage Zabookowane  i udostępnicie nasz post konkursowy na FB, a także zaprosicie do zabawy znajomych. Na odpowiedzi czekamy do soboty 24. lutego do godziny 20.00.

Powodzenia! 

 Partnerem konkursu jest Wydawnictwo Akapit Press.  

       

 Regulamin Konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest blog Zabookowane.
2. Konkurs trwa: od 20. lutego 2018 r. r. do 24. lutego 2018 r., do godz. 20:00.
3. Nagrodą w konkursie jest 1 egzemplarz „Od jednego do nieskończoności” Donaty Turlo. Książka zawiera adnotację, że to egzemplarz promocyjny.
4. Zasady konkursu: umieszczenie pod postem konkursowym (na naszym profilu na FB lub na blogu zabookowane.pl) komentarza, stanowiącego odpowiedź na pytanie: Dlaczego to właśnie Tobie mamy wysłać egzemplarz „Od jednego do nieskończoności””? Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy egzemplarzem książki!
5. Uczestnikiem konkursu jest każda pełnoletnia osoba, która spełni zasady opisane w pkt. 4 Regulaminu.
6. Zwycięzcy konkursu zostaną wybrani przez Komisję Konkursową, składającą się z 3 osób, która czuwa również nad prawidłowym przeprowadzeniem Konkursu.
7. Ogłoszenie wyników na blogu zabookowane.pl i profilu FB Zabookowane nastąpi 24. lutego 2018 r. 
8. Koszty nadania nagrody ponosi organizator. Nagrody są wysyłane wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Zwycięzca Konkursu zostanie poproszony o podanie danych adresowych do wysyłki nagrody w wiadomości prywatnej. Na zgłoszenie zwycięzcy czekamy do 28. lutego 2018 r., po tym terminie zwycięzca zrzeka się wygranej, w przypadku niepodania danych adresowych.
9. Udział w Konkursie jest dobrowolny, nie ma możliwości zamiany nagrody na jej równowartość pieniężną.
10. Wszelkie reklamacje należy składać w ciągu 14 dni od zakończenia Konkursu za pośrednictwem komunikatora serwisu Facebook. Reklamacje będą rozpatrywane przez Komisję wymienioną w pkt. 6 Regulaminu, w ciągu 14 dni od jej otrzymania przez Organizatora.
11. Organizator informuje, że Konkurs nie jest współorganizowany przez właściciela serwisu społecznościowego Facebook, nie jest również organizowany z jego udziałem, ani też przez niego sponsorowany czy wspierany. Facebook Inc. nie ponosi odpowiedzialności za przebieg Konkursu. Wszelkie roszczenia związane z Konkursem należy kierować wyłącznie do Organizatora Konkursu.
12. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu, zasad konkursowych oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z dnia 25 listopada 2015 r. Dz.U. z 2015 r. poz. 2135) wyłącznie na potrzeby niniejszego Konkursu.
13. Wszelkie spory związane z Konkursem będą rozstrzygane na drodze mediacji przez Organizatora.
14. Regulamin Konkursu dostępny jest na blogu zablokowane.pl, przez cały czas trwania Konkursu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *