Konkurs z okazji Dnia Dziecka!

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto, kolorowe i radosne. W tym dniu zwykle staramy się sprawić jak najwięcej przyjemności dzieciom, pielęgnując jednocześnie dzieci w sobie. Naszym zdaniem warto i trzeba, bo świat oczami dzieci jest przecież beztroski i pełen radości. A co może być lepszym prezentem z okazji Dnia Dziecka niż książka? Jeśli szukacie czegoś na ostatnią chwilę, polecamy naszą zakładkę Dla dzieci i młodzieży, znajdziecie tam mnóstwo inspiracji dla każdej grupy wiekowej. My tymczasem przygotowałyśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania będą dwie świetne propozycje: „Kocia Szajka i duchy w teatrze” Anny Romaniuk i kolejna część serii „Dzienniki Nikki. BFF tylko na chwilę” Rachel Renée Russell, której zresztą z dumą patronujemy.

Zadanie konkursowe jest – jak zwykle – proste. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: Jaka jest Twoja ukochana książka z dzieciństwa i dlaczego? Odpowiedzi możecie udzielić tutaj – na blogu, bądź w komentarzu pod postem konkursowym na FB. Dwie najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy egzemplarzem książek: „Kocia Szajka i duchy w teatrze” Anny Romaniuk i „Dzienniki Nikki. BFF tylko na chwilę” Rachel Renée Russell (po jednym dla każdego zwycięzcy). Prosimy o wskazanie w komentarzu, którą książkę chcecie otrzymać. Będzie nam też miło, jeśli polubicie fanpage Zabookowane lub/i udostępnicie nasz post konkursowy na FB, a także zaprosicie do zabawy znajomych. Na odpowiedzi czekamy do czwartku 9 czerwca do godziny 20.00 . Zwycięzców ogłosimy w piątek 10 czerwca.

POWODZENIA!

Partnerami konkursu są wydawnictwa Akapit Press i Agora.

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest blog Zabookowane.
 2. Konkurs trwa: od 1 czerwca 2022 r. do 9 czerwca 2022 r., do godz. 20:00.
 3. Nagrodą w konkursie są egzemplarze książek: „Kocia Szajka i duchy w teatrze” Anny Romaniuk i „Dzienniki Nikki. BFF tylko na chwilę” Rachel Renée Russell(po jednym egzemplarzu dla każdego zwycięzcy).
 4. Zasady konkursu: umieszczenie pod postem konkursowym (na naszym fanpage’u lub na blogu) komentarza, stanowiącego odpowiedź na pytanie: Jaka jest Twoja ukochana książka z dzieciństwa i dlaczego? Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy książką!
 5. Uczestnikiem konkursu jest każda pełnoletnia osoba, która spełni zasady opisane w pkt. 4 Regulaminu.
 6. Zwycięzca konkursu zostanie wybrany przez Komisję Konkursową, składającą się z 2 osób, która czuwa również nad prawidłowym przeprowadzeniem Konkursu.
 7. Ogłoszenie wyników na blogu i fanpage’u Zabookowane nastąpi 10 czerwca 2022 r.
 8. W przypadku niewskazania książki, którą mamy wysłać, zastrzegamy sobie możliwość wyboru jednej z nagród.
 9. Koszty nadania nagrody ponosi organizator. Nagrody są wysyłane wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, za pośrednictwem ORLEN PACZKA. Zwycięzca Konkursu zostanie poproszony o podanie danych adresowych do wysyłki nagrody w wiadomości prywatnej. Na zgłoszenie zwycięzcy czekamy do 13 czerwca 2022 roku, po tym terminie zwycięzca zrzeka się wygranej, w przypadku niepodania danych adresowych.
 10. Udział w Konkursie jest dobrowolny, nie ma możliwości zamiany nagrody na jej równowartość pieniężną.
 11. Wszelkie reklamacje należy składać w ciągu 14 dni od zakończenia Konkursu za pośrednictwem komunikatora serwisu Facebook. Reklamacje będą rozpatrywane przez Komisję wymienioną w pkt. 6 Regulaminu, w ciągu 14 dni od jej otrzymania przez Organizatora.
 12. Organizator informuje, że Konkurs nie jest współorganizowany przez właściciela serwisu społecznościowego Facebook, nie jest również organizowany z jego udziałem, ani też przez niego sponsorowany czy wspierany. Facebook Inc. nie ponosi odpowiedzialności za przebieg Konkursu. Wszelkie roszczenia związane z Konkursem należy kierować wyłącznie do Organizatora Konkursu.
 13. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu, zasad konkursowych oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z dnia 25. listopada 2015 r. Dz.U. z 2015 r. poz. 2135) wyłącznie na potrzeby niniejszego Konkursu.
 14. Wszelkie spory związane z Konkursem będą rozstrzygane na drodze mediacji przez Organizatora.
 15. Regulamin Konkursu dostępny jest na blogu zabookowane.pl, przez cały czas trwania Konkursu.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *