Podsumowanie miesiąca – LUTY 2017

Kochani! Mamy Już nowy miesiąc – czas zatem na PODSUMOWANIE LUTEGO. A luty był dla Zabookowanych przełomowy. Mamy nareszcie swojego własnego, ślicznego BLOGA!!!

Zapraszamy Was serdecznie do zaglądania do nas i prosimy o spojrzenie na bloga przychylnym okiem – cały czas go udoskonalamy.

Pierwsza recenzja na blogu ukazała się 15 lutego, ale znajdziecie tu również mnóstwo recenzji z wcześniejszymi datami – uzupełniamy je systematycznie – tak, żeby na blogu znalazły się też wszystkie wcześniejsze recenzje Zabookowanych.

Mimo prężnych prac blogowych, luty był dla nas miesiącem zupełnie udanym czytelniczo. Książki, które zrecenzowałyśmy w lutym, to:

Jak widzicie, lektury lutego oceniamy wyjątkowo wysoko. Uwierzcie nam na słowo – nie zawyżałyśmy tych ocen! W lutym na Zabookowanych pojawiły się same czytelnicze rewelacje! A ponadto  zapis rozmowy z pisarką Sylwią Zientek.

W przyszłym miesiącu zaś spodziewajcie się kolejnych recenzji. Będzie i coś dla miłośników literatury czeskiej (między innymi „Lord Mord” Miloša Urbana – XIX-wieczna Praga, tajemnicze morderstwa, oj, będzie się działo), będzie o powieści, która podbiła świat i być może nawet 10/10 (dobrze, zdradzimy, chodzi o „Szczygła” Donny Tartt), będą nowości wydawnicze, będzie także prawdziwy gorący bestseller kobiecy i całkiem sporo o książkach dla dzieci i młodzieży. Oraz…. niespodzianka!

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *