„Dzienniki Nikki” Rachel Renée Russell – KONKURS!


„Dzienniki Nikki” Rachel Renée Russell to cykl lekkich i zabawnych książek przeznaczonych dla nastolatek (raczej młodszych, 11+), o perypetiach dziewczyny na pozór nieodróżniającej się niczym szczególnym od swoich rówieśniczek, a jednak dość zwariowanej, z poczuciem humoru oraz… przyciągającej kłopoty:)  Więcej o książce piszemy tutajZabookowane objęły patronatem 11 tom z tej serii – „Dzienniki Nikki, Najlepsze nieprzyjaciółki”. I z tej okazji mamy dla Was konkurs, którego zasady są jak zwykle bardzo proste!

Zapraszamy Was zatem do udziału w Zabookowanym KONKURSIE! Do wygrania są 2 egzemplarze książki Rachel Renée Russel „Dzienniki Nikki. Najlepsze nieprzyjaciółki”.

Zadanie konkursowe jest takie – prosimy, żebyście odpowiedzieli na pytanie: Dlaczego nastolatki tak lubią prowadzić dzienniki?

Odpowiedzi możecie udzielić tutaj, na blogu, bądź w komentarzu pod postem konkursowym na FB.

Będzie nam też miło, jeśli polubicie fanpage Zabookowane i udostępnicie nasz post konkursowy na FB, a także zaprosicie do zabawy znajomych. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 21 października do godziny 20.00.

POWODZENIA!

Patronem konkursu jest wydawnictwo Akapit Press.

 

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest fanpage Zabookowane.
 2. Konkurs trwa: od 17 października 2018 r. do 21 października 2018 r., do godz. 20:00.
 3. Nagrodą w konkursie są 2 egzemplarze książki Rachel Renée Russel „Dzienniki Nikki. Najlepsze nieprzyjaciółki”. (1 egzemplarz dla 1 zwycięzcy konkursu).
 4. Zasady konkursu: umieszczenie pod postem konkursowym (na naszym fanpage’u lub na blogu) komentarza, stanowiącego odpowiedź na pytanie: Dlaczego nastolatki tak lubią prowadzić dzienniki? Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy książkami!
 5. Uczestnikiem konkursu jest każda pełnoletnia osoba, która spełni zasady opisane w pkt. 4 Regulaminu.
 6. Zwycięzca konkursu zostanie wybrany przez Komisję Konkursową, składającą się z 3 osób, która czuwa również nad prawidłowym przeprowadzeniem Konkursu.
  Ogłoszenie wyników na blogu i fanpage’u Zabookowane nastąpi 23 października 2018 r.
 7. Koszty nadania nagrody ponosi organizator. Nagrody są wysyłane wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Zwycięzca Konkursu zostanie poproszony o podanie danych adresowych do wysyłki nagrody w wiadomości prywatnej. Na zgłoszenie zwycięzcy czekamy do 18. czerwca 2018 r., po tym terminie zwycięzca zrzeka się wygranej, w przypadku niepodania danych adresowych.
 8. Udział w Konkursie jest dobrowolny, nie ma możliwości zamiany nagrody na jej równowartość pieniężną.
 9. Wszelkie reklamacje należy składać w ciągu 14 dni od zakończenia Konkursu za pośrednictwem komunikatora serwisu Facebook. Reklamacje będą rozpatrywane przez Komisję wymienioną w pkt. 6 Regulaminu, w ciągu 14 dni od jej otrzymania przez Organizatora.
 10. Organizator informuje, że Konkurs nie jest współorganizowany przez właściciela serwisu społecznościowego Facebook, nie jest również organizowany z jego udziałem, ani też przez niego sponsorowany czy wspierany. Facebook Inc. nie ponosi odpowiedzialności za przebieg Konkursu. Wszelkie roszczenia związane z Konkursem należy kierować wyłącznie do Organizatora Konkursu.
 11. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu, zasad konkursowych oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z dnia 25. listopada 2015 r. Dz.U. z 2015 r. poz. 2135) wyłącznie na potrzeby niniejszego Konkursu.
 12. Wszelkie spory związane z Konkursem będą rozstrzygane na drodze mediacji przez Organizatora.
 13. Regulamin Konkursu dostępny jest na blogu pl, przez cały czas trwania Konkursu.

 1. Sama będąc nastolatką prowadziłam dziennik, który mam zachowany do dziś, ale nigdy nikomu go nie pokazywałam.
  Dla mnie była to forma „wygadania się”, zwierzenia ze wszystkich moich problemów. W tym wieku mamy wiele miłości, uniesień, wzlotów i upadków. Dużo w naszym życiu się dzieje, poznajemy nowe osoby, odkrywamy nowe miejsca i doświadczenia. Niejednokrotnie na kimś się zawiedziemy. Myślę, że to właśnie główny powód prowadzenia dziennika, nasza potrzeba podzielenia się tym z kimś. Dzielimy się z papierem, bo on przyjmie wszystkie, z pewnością nas nie zdradzi, nie wygada nikomu naszych tajemnic, a co najważniejsze nie ocenia nas, dlatego nie krępujemy się napisać tego, co nie dalibyśmy rady wypowiedzieć.

 2. Zapytałam moich uczennic – nastolatek piszących pamiętniki- oto trzy wybrane odpowiedzi:
  Wiki: „Większość nastolatek ma przyjaciółki, jednak nawet im z niektórych rzeczy trudno się zwierzyć. Prowadzą pamiętnik, aby wyrzucić coś z siebie. Ale także ze świadomością, że kiedyś, za parę lat spojrzą do pamiętnika i przypomną sobie, jak to kiedyś było.”
  Hania: ” Ja lubię pisać pamiętnik, ponieważ można zapisać ważne lub trudne momenty w życiu.Można traktować pamiętnik jako przyjaciela, a po paru latach pokazać swoim dzieciom. I tak z pokolenia na pokolenie”
  Laura: „Według mnie nastolatki lubią prowadzić pamiętnik, bo opisują swoje dzieciństwo. Za kilka lat możemy wszystkiego nie pamiętać. Jezeli jakiejś opisywanej osoby nie będzie już przy nas, przypomnimy sobie, co robiła i lubiła.”

 3. ?WYNIKI KONKURSU?
  Śpieszymy donieść, że egzemplarze książki Rachel Renée Russel „Dzienniki Nikki. Najlepsze nieprzyjaciółki” od Wydawnictwo Akapit Press otrzymują:
  ? Aneta Żuraw Lewińska (odpowiedź z FB)
  ?Gosia (odpowiedź na blogu)
  Gratulujemy i prosimy o kontakt we wiadomościach prywatnych.

  Dodatkowo chcemy wyróżnić dzieci z pewnej klasy szkolnej, które dzięki swojej pani wzięły udział w konkursie (odpowiedź na blogu). Wszystkim dzieciom bardzo dziękujemy! Chcemy przekazać Wam czytelnicze drobiazgi – zabawne zakładki do książek, a autorkę najciekawszej naszym zdaniem odpowiedzi – dziewczynkę o imieniu Wiki – nagrodzimy dodatkowym egzemplarzem książki „Dzienniki Nikki. Najlepsze nieprzyjaciółki”:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *