„Dzienniki Nikki” Rachel Renée Russell – KONKURS!


„Dzienniki Nikki” Rachel Renée Russell to cykl lekkich i zabawnych książek przeznaczonych dla nastolatek (raczej młodszych, 11+), o perypetiach dziewczyny na pozór nieodróżniającej się niczym szczególnym od swoich rówieśniczek, a jednak dość zwariowanej, z poczuciem humoru oraz… przyciągającej kłopoty:)  Więcej o książce piszemy tutajZabookowane objęły patronatem 11 tom z tej serii – „Dzienniki Nikki, Najlepsze nieprzyjaciółki”. I z tej okazji mamy dla Was konkurs, którego zasady są jak zwykle bardzo proste!

Zapraszamy Was zatem do udziału w Zabookowanym KONKURSIE! Do wygrania są 2 egzemplarze książki Rachel Renée Russel „Dzienniki Nikki. Najlepsze nieprzyjaciółki”.

Zadanie konkursowe jest takie – prosimy, żebyście odpowiedzieli na pytanie: Dlaczego nastolatki tak lubią prowadzić dzienniki?

Odpowiedzi możecie udzielić tutaj, na blogu, bądź w komentarzu pod postem konkursowym na FB.

Będzie nam też miło, jeśli polubicie fanpage Zabookowane i udostępnicie nasz post konkursowy na FB, a także zaprosicie do zabawy znajomych. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 21 października do godziny 20.00.

POWODZENIA!

Patronem konkursu jest wydawnictwo Akapit Press.

 

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest fanpage Zabookowane.
 2. Konkurs trwa: od 17 października 2018 r. do 21 października 2018 r., do godz. 20:00.
 3. Nagrodą w konkursie są 2 egzemplarze książki Rachel Renée Russel „Dzienniki Nikki. Najlepsze nieprzyjaciółki”. (1 egzemplarz dla 1 zwycięzcy konkursu).
 4. Zasady konkursu: umieszczenie pod postem konkursowym (na naszym fanpage’u lub na blogu) komentarza, stanowiącego odpowiedź na pytanie: Dlaczego nastolatki tak lubią prowadzić dzienniki? Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy książkami!
 5. Uczestnikiem konkursu jest każda pełnoletnia osoba, która spełni zasady opisane w pkt. 4 Regulaminu.
 6. Zwycięzca konkursu zostanie wybrany przez Komisję Konkursową, składającą się z 3 osób, która czuwa również nad prawidłowym przeprowadzeniem Konkursu.
  Ogłoszenie wyników na blogu i fanpage’u Zabookowane nastąpi 23 października 2018 r.
 7. Koszty nadania nagrody ponosi organizator. Nagrody są wysyłane wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Zwycięzca Konkursu zostanie poproszony o podanie danych adresowych do wysyłki nagrody w wiadomości prywatnej. Na zgłoszenie zwycięzcy czekamy do 18. czerwca 2018 r., po tym terminie zwycięzca zrzeka się wygranej, w przypadku niepodania danych adresowych.
 8. Udział w Konkursie jest dobrowolny, nie ma możliwości zamiany nagrody na jej równowartość pieniężną.
 9. Wszelkie reklamacje należy składać w ciągu 14 dni od zakończenia Konkursu za pośrednictwem komunikatora serwisu Facebook. Reklamacje będą rozpatrywane przez Komisję wymienioną w pkt. 6 Regulaminu, w ciągu 14 dni od jej otrzymania przez Organizatora.
 10. Organizator informuje, że Konkurs nie jest współorganizowany przez właściciela serwisu społecznościowego Facebook, nie jest również organizowany z jego udziałem, ani też przez niego sponsorowany czy wspierany. Facebook Inc. nie ponosi odpowiedzialności za przebieg Konkursu. Wszelkie roszczenia związane z Konkursem należy kierować wyłącznie do Organizatora Konkursu.
 11. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu, zasad konkursowych oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z dnia 25. listopada 2015 r. Dz.U. z 2015 r. poz. 2135) wyłącznie na potrzeby niniejszego Konkursu.
 12. Wszelkie spory związane z Konkursem będą rozstrzygane na drodze mediacji przez Organizatora.
 13. Regulamin Konkursu dostępny jest na blogu pl, przez cały czas trwania Konkursu.

3 komentarze do “„Dzienniki Nikki” Rachel Renée Russell – KONKURS!

 1. Sama będąc nastolatką prowadziłam dziennik, który mam zachowany do dziś, ale nigdy nikomu go nie pokazywałam.
  Dla mnie była to forma „wygadania się”, zwierzenia ze wszystkich moich problemów. W tym wieku mamy wiele miłości, uniesień, wzlotów i upadków. Dużo w naszym życiu się dzieje, poznajemy nowe osoby, odkrywamy nowe miejsca i doświadczenia. Niejednokrotnie na kimś się zawiedziemy. Myślę, że to właśnie główny powód prowadzenia dziennika, nasza potrzeba podzielenia się tym z kimś. Dzielimy się z papierem, bo on przyjmie wszystkie, z pewnością nas nie zdradzi, nie wygada nikomu naszych tajemnic, a co najważniejsze nie ocenia nas, dlatego nie krępujemy się napisać tego, co nie dalibyśmy rady wypowiedzieć.

 2. Zapytałam moich uczennic – nastolatek piszących pamiętniki- oto trzy wybrane odpowiedzi:
  Wiki: „Większość nastolatek ma przyjaciółki, jednak nawet im z niektórych rzeczy trudno się zwierzyć. Prowadzą pamiętnik, aby wyrzucić coś z siebie. Ale także ze świadomością, że kiedyś, za parę lat spojrzą do pamiętnika i przypomną sobie, jak to kiedyś było.”
  Hania: ” Ja lubię pisać pamiętnik, ponieważ można zapisać ważne lub trudne momenty w życiu.Można traktować pamiętnik jako przyjaciela, a po paru latach pokazać swoim dzieciom. I tak z pokolenia na pokolenie”
  Laura: „Według mnie nastolatki lubią prowadzić pamiętnik, bo opisują swoje dzieciństwo. Za kilka lat możemy wszystkiego nie pamiętać. Jezeli jakiejś opisywanej osoby nie będzie już przy nas, przypomnimy sobie, co robiła i lubiła.”

 3. ?WYNIKI KONKURSU?
  Śpieszymy donieść, że egzemplarze książki Rachel Renée Russel „Dzienniki Nikki. Najlepsze nieprzyjaciółki” od Wydawnictwo Akapit Press otrzymują:
  ? Aneta Żuraw Lewińska (odpowiedź z FB)
  ?Gosia (odpowiedź na blogu)
  Gratulujemy i prosimy o kontakt we wiadomościach prywatnych.

  Dodatkowo chcemy wyróżnić dzieci z pewnej klasy szkolnej, które dzięki swojej pani wzięły udział w konkursie (odpowiedź na blogu). Wszystkim dzieciom bardzo dziękujemy! Chcemy przekazać Wam czytelnicze drobiazgi – zabawne zakładki do książek, a autorkę najciekawszej naszym zdaniem odpowiedzi – dziewczynkę o imieniu Wiki – nagrodzimy dodatkowym egzemplarzem książki „Dzienniki Nikki. Najlepsze nieprzyjaciółki”:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.