„Niki i Tesla. Awantura o energię słoneczną” – KONKURS

Amerykańscy autorzy – „Science Bob” Pflugfelder, nauczyciel i prezenter telewizyjny zajmujący się tematyką popularnonaukową, oraz pisarz, Steve Hockensmith – stworzyli barwne opowieści o perypetiach dwójki 11-letniego rodzeństwa. W poszczególnych tomach czytelnik może śledzić przygody Nikiego i Tesli, rozwiązywać wraz z nimi detektywistyczne zagadki, brać udział w szaleńczych ucieczkach i pościgach, mając za przyjaciół lub wrogów świetnych naukowców, szpiegów, groźnych przestępców czy rządowych tajniaków, poznawać przy tym tajemnice nauki, a nawet stać się aktywnym uczestnikiem fabuły! Dzisiaj macie szansę zawalczyć o ostatni tom cyklu – “Niki i Tesla. Awantura o energię słoneczną”!

Wystarczy, jeśli odpowiecie na pytanie: Jakie znacie i lubicie książki dla dzieci i młodzieży, które łączą przygody i naukę? Liczymy na ciekawe odpowiedzi, może polecicie coś nam i naszym czytelnikom? 🙂 

Odpowiedzi możecie udzielić tutaj, na blogu, bądź w komentarzu pod postem konkursowym na FB. Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy egzemplarzem książki „Niki i Tesla. Awantura o energię słoneczną “Science Boba” Pflugfeldera i Steve’a Hockensmitha. 

Będzie nam też miło, jeśli polubicie fanpage Zabookowane lub/i udostępnicie nasz post konkursowy na FB, a także zaprosicie do zabawy znajomych. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 21 lipca do godziny 20.00.

POWODZENIA!

Partnerem konkursu jest Wydawnictwo RM.

Regulamin konkursu: 

 1. Organizatorem konkursu jest blog Zabookowane.
 2. Konkurs trwa do 21 lipca 2019 r., do godz. 20:00.
 3. Nagrodą w konkursie jest 1 egzemplarz książki „Niki i Tesla. Awantura o energię słoneczną” “Science Boba” Pflugfeldera i Steve’a Hockensmitha.
 4. Zasady konkursu: umieszczenie pod postem konkursowym (na naszym fanpage’u lub na blogu) komentarza, stanowiącego odpowiedź na pytanie: Jakie znacie i lubicie książki dla dzieci i młodzieży, które łączą przygody i naukę?
 5. Uczestnikiem konkursu jest każda pełnoletnia osoba, która spełni zasady opisane w pkt. 4 Regulaminu.
 6. Zwycięzca konkursu zostanie wybrany przez Komisję Konkursową, składającą się z 2 osób, która czuwa również nad prawidłowym przeprowadzeniem Konkursu.
 7. Ogłoszenie wyników na blogu i fanpage’u Zabookowane nastąpi 23 lipca 2019 r.
 8. Koszty nadania nagrody ponosi organizator. Nagrody są wysyłane wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Zwycięzca Konkursu zostanie poproszony o podanie danych adresowych do wysyłki nagrody w wiadomości prywatnej. Na zgłoszenie zwycięzcy czekamy do 26 lipca 2018 r., po tym terminie zwycięzca zrzeka się wygranej, w przypadku niepodania danych adresowych.
 9. Udział w Konkursie jest dobrowolny, nie ma możliwości zamiany nagrody na jej równowartość pieniężną.
 10. Wszelkie reklamacje należy składać w ciągu 14 dni od zakończenia Konkursu za pośrednictwem komunikatora serwisu Facebook. Reklamacje będą rozpatrywane przez Komisję wymienioną w pkt. 6 Regulaminu, w ciągu 14 dni od jej otrzymania przez Organizatora.
 11. Organizator informuje, że Konkurs nie jest współorganizowany przez właściciela serwisu społecznościowego Facebook, nie jest również organizowany z jego udziałem, ani też przez niego sponsorowany czy wspierany. Facebook Inc. nie ponosi odpowiedzialności za przebieg Konkursu. Wszelkie roszczenia związane z Konkursem należy kierować wyłącznie do Organizatora Konkursu.
 12. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu, zasad konkursowych oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z dnia 25. listopada 2015 r. Dz.U. z 2015 r. poz. 2135) wyłącznie na potrzeby niniejszego Konkursu.
 13. Wszelkie spory związane z Konkursem będą rozstrzygane na drodze mediacji przez Organizatora.
 14. Regulamin Konkursu dostępny jest na blogu pl, przez cały czas trwania Konkursu.

 

 1. „Ponad wszystko” Nicola Yoon.
  To zdecydowanie mądra książka, która przedstawia życie młodej dziewczyny, które zostało ograniczone przez jej matkę. Robiła to z miłości, niemniej jednak tym samym niszcząc jej możliwość normalnego dorastania i korzystania z życia. Kobieta z miłości, chcąc chronić swoją córkę, z obawy przed jej stratą postanowiła wmówić jej chorobę. Niestety takie postępowanie może jedynie doprowadzić do prawdziwego znienawidzenia matki przez córkę.
  Książka, która wiele uczy, jest przeznaczona dla młodzieży, ale zdecydowanie warto ją przeczytać niezależnie od wieku.

 2. A ja polecę książki mojego dzieciństwa – całą serię o Tomku Alfreda Szklarskiego. To wspaniała lekcja geografii i przyrody w ogóle, w połączeniu z niezwykłymi przygodami, wracałam do tych książek nie raz i sama marzyłam o podobnych wyprawach. Po chłopcach w rodzinie widzę, że Tomek wcale się nie zestarzał 🙂

 3. ? Uwaga! 🙂 Ogłaszamy wyniki konkursu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i odpowiedzi. Niektóre z Waszych propozycji znamy, po inne na pewno sięgniemy, podobnie jak – a przynajmniej mamy taką nadzieję – nasi czytelnicy! ? Ale do rzeczy. Wybór był niełatwy tym razem, ale najbardziej przypadła nam go gustu odpowiedź Magdaleny Mazik i do niej trafi egzemplarz “Niki i Tesla. Awantura o energię słoneczną” Wydawnictwo RM. Gratulujemy i prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej. ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *