„Upadek i wzlot Reginalda Perrina” Davida Nobbsa – KONKURS!

Lubicie książki nieoczywiste, takie, które rozśmieszają, ale i zmuszają do intelektualnej pracy? Bawi was klasyczny, angielski humor? Jeśli tak – „Upadek i wzlot Reginalda Perrina” czeka na was! (Więcej o powieści znajdziecie tutaj).
Zawalczcie o tę powieść – warto!

Wystarczy, jeśli odpowiecie na pytanie: jakie książki bawią Cię najbardziej? Prawda, że proste? 🙂 Odpowiedzi możecie udzielić tutaj, na blogu, bądź w komentarzu pod postem konkursowym na FB. Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy egzemplarzem książki „Upadek i wzlot Reginalda Perrina” Davida Nobbsa.

Będzie nam też miło, jeśli polubicie fanpage Zabookowane lub/i udostępnicie nasz post konkursowy na FB, a także zaprosicie do zabawy znajomych. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 19 maja do godziny 20.00.

POWODZENIA!

Partnerem konkursu jest wydawnictwo Stara Szkoła.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest blog Zabookowane.
2. Konkurs trwa: od 13 maja 2019 r. do 19 maja 2019 r., do godz. 20:00.
3. Nagrodą w konkursie jest książka Davida Nobbsa „Upadek i wzlot Reginalda Perrina”.
4. Zasady konkursu: umieszczenie pod postem konkursowym (na naszym fanpage’u lub na blogu) komentarza, stanowiącego odpowiedź na pytanie: Jakie książki bawią Cię najbardziej? Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy książką!
5. Uczestnikiem konkursu jest każda pełnoletnia osoba, która spełni zasady opisane w pkt. 4 Regulaminu.
6. Zwycięzca konkursu zostanie wybrany przez Komisję Konkursową, składającą się z 2 osób, która czuwa również nad prawidłowym przeprowadzeniem Konkursu.
7. Ogłoszenie wyników na blogu i fanpage’u Zabookowane nastąpi 21 maja 2019 r.
8. Koszty nadania nagrody ponosi organizator. Nagrody są wysyłane wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Zwycięzca Konkursu zostanie poproszony o podanie danych adresowych do wysyłki nagrody w wiadomości prywatnej. Na zgłoszenie zwycięzcy czekamy do 18. czerwca 2018 r., po tym terminie zwycięzca zrzeka się wygranej, w przypadku niepodania danych adresowych.
9. Udział w Konkursie jest dobrowolny, nie ma możliwości zamiany nagrody na jej równowartość pieniężną.
10. Wszelkie reklamacje należy składać w ciągu 14 dni od zakończenia Konkursu za pośrednictwem komunikatora serwisu Facebook. Reklamacje będą rozpatrywane przez Komisję wymienioną w pkt. 6 Regulaminu, w ciągu 14 dni od jej otrzymania przez Organizatora.
11. Organizator informuje, że Konkurs nie jest współorganizowany przez właściciela serwisu społecznościowego Facebook, nie jest również organizowany z jego udziałem, ani też przez niego sponsorowany czy wspierany. Facebook Inc. nie ponosi odpowiedzialności za przebieg Konkursu. Wszelkie roszczenia związane z Konkursem należy kierować wyłącznie do Organizatora Konkursu.
12. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu, zasad konkursowych oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z dnia 25. listopada 2015 r. Dz.U. z 2015 r. poz. 2135) wyłącznie na potrzeby niniejszego Konkursu.
13. Wszelkie spory związane z Konkursem będą rozstrzygane na drodze mediacji przez Organizatora.
14. Regulamin Konkursu dostępny jest na blogu pl, przez cały czas trwania Konkursu.

 1. Mnie najbardziej bawią książki, które przedstawiają życiowe sytuacje, niemniej jednak przeplatane czarnym humorem, tekstami przy których nie sposób nie „wybuchnąć”.
  Ostatnio takie wybuchy doświadczałam podczas czytania książki Alka Rogozińskiego, on zdecydowanie potrafi wpleść zabawne sceny, sytuacje i teksty!

 2. Bawią mnie książki z humorem absurdalnym, zwłaszcza angielski dowcip oraz ten najczarniejszy z czarnych. Kiedy mam chandrę albo po prostu nie najlepszy dzień, namiętnie czytam „humorzaste” książki. Pamiętam doskonale te, które doprowadziły mnie do łez ze śmiechu: „Lekcja anatomii” Philipa Rotha (czytałam w pociągu i tak się trzęsłam, że rozsypałam kartki w przedziale), chyba wszystkie powieści Joanny Chmielewskiej (rechotałam na cały głos nawet do drugiej w nocy), „Zakład pogrzebowy przedstawia! Dobrze, że do nas trafiłeś” Wilhelma Petera (historie opowiedziane przez właściciela zakładu pogrzebowego podniosły mnie na duchu, kiedy opłakiwałam zaginięcie kota), „Przyślę Panu list i klucz” Marii Pruszkowskiej (dobry dowcip nigdy się nie przeterminuje), „Mistrz i Małgorzata” (klasyka czytana wiele razy zawsze wywołuje uśmiech na twarzy), „Trzech panów w łódce…” (prawie jak na planie odcinków Latającego Cyrku Monty Pythona). A oprócz książek dla dorosłych lubię też czytać różne przygodówki dla dzieci i młodzieży, gdzie aż roi się od zabawnych perypetii i bon motów (polecam „Bartka, Tatarów i motorynkę” C. Leżeńskiego)

 3. ‼️WYNIKI KONKURSU‼️
  Wczoraj miałyśmy ogłosić, do kogo powędruje egzemplarz „Upadku i wzlotu Reginalda Perrina” Davida Nobbsa, ale dopadła nas amnezja zakaźna?? (na szczęście krótkotrwała) – wybaczcie.
  Dziękujemy za Wasze odpowiedzi (na FB i na blogu), z których jasno wynika, że co człowiek, to inne poczucie humoru? Konkursowa książka jest bardzo dobra (ręczymy!), ale według nas nie dla każdego czytelnika. Wydaje nam się, że spośród biorących udział w zabawie najbardziej przypadnie do gustu – swita77 – (odpowiedź na blogu), którą prosimy o podanie danych do wysyłki we wiadomości prywatnej?
  Gratulujemy! Wszystkich zaś, którzy uwielbiają pośmiać się przy dobrej książce, zachęcamy – zajrzyjcie na stronę wydawnictwa Stara Szkoła – tak, tak, przy ich książkach naprawdę można umrzeć ze śmiechu???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *