Jozef Karika, „Szczelina” – KONKURS

UWAGA – KONKURS!!!

Zapowiadałyśmy, że pojawi się u nas konkurs i jest! I to błyskawiczny – chcemy, żeby książka dotarła do Was jeszcze przed Świętami. Mamy dla Was egzemplarz niepokojącej, ale bardzo ciekawej „Szczeliny” Jozefa Kariki Wydawnictwa Stara Szkoła.

Zasady Konkursu są bardzo proste!  Wystarczy, jeśli w komentarzu pod postem konkursowym na blogu (lub pod postem konkursowym na naszym fanpage’u) napiszecie, dlaczego to właśnie Wam mamy wysłać tę książkę. Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy egzemplarzem „Szczeliny”.

Będzie nam równie bardzo miło, jeśli polubicie nasz fanpage lub/i udostępnicie post konkursowy i zaprosicie do zabawy znajomych. Na odpowiedzi czekamy do jutra – czyli piątku, 14 grudnia do 20:00.  

Zapraszamy do udziału w Konkursie i powodzenia!

Partnerem konkursu jest Wydawnictwo Stara Szkoła.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj:

Regulamin Konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest blog Zabookowane.
2. Konkurs trwa do 14 grudnia 2018 r., do godz.20:00.
3. Nagrodą w konkursie jest 1 egzemplarz książki Jozefa Kariki „Szczelina”.
4. Zasady konkursu: umieszczenie pod postem konkursowym (na naszym profilu na FB lub na blogu zabookowane.pl) komentarza,stanowiącego odpowiedź na pytanie: Dlaczego to właśnie Tobie mamy przesłać egzemplarz książki? Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy egzemplarzem książki!
5. Uczestnikiem konkursu jest każda pełnoletnia osoba, która spełni zasady opisane w pkt. 4 Regulaminu.
6. Zwycięzca konkursu zostanie wybrany przez Komisję Konkursową, składającą się z 3 osób, która czuwa również nad prawidłowym przeprowadzeniem Konkursu.
7. Ogłoszenie wyników na blogu zabookowane.pl i profilu FB Zabookowane nastąpi 15 grudnia 2018 r.
8. Koszty nadania nagrody ponosi organizator.Nagrody są wysyłane wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.Zwycięzca Konkursu zostanie poproszony o podanie danych adresowych do wysyłki nagrody w wiadomości prywatnej. Na zgłoszenie zwycięzcy czekamy do 18 grudnia 2018 r., po tym terminie zwycięzca zrzeka się wygranej, w przypadku nie podania danych adresowych.
9. Udział w Konkursie jest dobrowolny, nie ma możliwości zamiany nagrody na jej równowartość pieniężną.
10. Wszelkie reklamacje należy składać w ciągu 14 dni od zakończenia Konkursu za pośrednictwem komunikatora serwisu Facebook.Reklamacje będą rozpatrywane przez Komisję wymienioną w pkt. 6 Regulaminu, wciągu 14 dni od jej otrzymania przez Organizatora.
11. Organizator informuje, że Konkurs nie jest współorganizowany przez właściciela serwisu społecznościowego Facebook, nie jest również organizowany z jego udziałem, ani też przez niego sponsorowany czy wspierany. Facebook Inc. nie ponosi odpowiedzialności za przebieg Konkursu.Wszelkie roszczenia związane z Konkursem należy kierować wyłącznie do Organizatora Konkursu.
12. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu, zasad konkursowych oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z dnia 25 listopada 2015 r. Dz.U. z 2015 r. poz. 2135) wyłącznie na potrzeby niniejszego Konkursu.
13. Wszelkie spory związane z Konkursem będą rozstrzygane na drodze mediacji przez Organizatora.
14. Regulamin Konkursu dostępny jest na blogu zablokowane.pl, przez cały czas trwania Konkursu.

 1. Książkę „Szczelina” bardzo bym prosiła mi podarować,
  By na piękny wigilijny wieczór uśmiech mi zagwarantować!
  Będzie to pod choinką prezent wymarzony,
  Mimo, iż nieco wcześniej już podpatrzony!
  „Szczelina” mój wigilijny wieczór umili,
  Aż już do nadejścia jego mnie pili!
  Z rodziną zawsze kupujemy wzajemnie prezenty gwiazdkowe,
  Zawsze są piękne i kolorowe!
  Jednak rodzina cała już powtarza,
  Że zbiór mych książek nadto się namnaża!
  Dlatego w prezencie książek mi nie kupują,
  Bo w domu już wszystkie półki zajmują!
  A ja tak kocham książki dostawać,
  Wy miłośnicy książek musicie sprawę sobie z tego zdawać!
  Dlatego do Was prośbę moją zanoszę,
  Podarujcie mi książkę, bardzo Was proszę 🙂

 2. Drogi Mikołaju! Jestem osobą nieuleczalnie uzależnioną od książek i czytania. Co więcej, wcale się nie wstydzę nałogu, wręcz przeciwnie, jestem z niego dumna i nie zamierzam iść na odwyk! Nie stawiam książek na półkę tylko po to, żeby ładnie wyglądały i robiły dobre wrażenie na gościach. W tym roku wydałam na książki wszystkie pieniądze i narobiłam debetu i muszę go teraz spłacić, bo jeszcze mi prąd odłączą albo nie daj boże eksmitują na bruk razem ze wszystkimi książkami. Nie to, żebym Cię szantażowała, ale pomyśl: tak mało rodaków czyta książki, a ja w pocie czoła i z podpuchniętymi oczami podwyższam statystyki! Ile wysiłku wkładam w walkę z analfabetyzmem! Jak dzielnie żłopię hektolitry kawy, by do późnej nocy pochłaniać kolejne stronice książek! W pracy zyskałam już przydomek zombie, ze względu na podkrążone oczy i szlachetną bladość. Nawet na imprezy nie chodzę, bo mi szkoda czasu. Co prawda listonosz coraz rzadziej odpowiada na moje uprzejme dzień dobry, ale to nie moja wina, że niemal codziennie dźwiga dla mnie przesyłki z książkami. Od książek jestem uzależniona, ale lepszy to nałóg niż palenie śmierdzących papierosów (dodatkowa atrakcja tego nałogu to szansa puszczenia z dymem mieszkania, a moje regały pełne książek będą długo i namiętnie płonąć). Sam więc widzisz, że mój los w Twoich rękach i lepiej, żebyś mi przyniósł w tym roku pod choinkę książki, najlepiej dużo. No dobrze, może być tylko jedna, taka nowość od wydawnictwa Stara Szkoła: „Szczelina”. Bo wiesz, chciałabym w tym roku, w natłoku obowiązków, między spotkaniami rodzinnymi a usypianiem dzieci i myciem garów, znaleźć taką szczelinę czasową… Gdybym w nią wpadła to doba nagle by się wydłużyła a ja miałabym w końcu czas na czytanie. To moja mała grzeszna przyjemność, na którą z roku na rok mam coraz mniej czasu…

 3. Ta książka chyba nikogo nie pozostawi obojętnym! Szczypta grozy, tajemnicy, codziennych realiów – to musi zaiskrzyć 😉 Staram się czytaniem wypełnić każdą wolną chwilę, a jednocześnie nie sięgać non stop po ten sam typ literatury. Dlatego zmieniam gatunki, poszukuję nieznanych mi, a docenionych na świecie autorów, chcę być zaskakiwana i chcę móc polecać znajomym przeróżne powieści. „Szczelina” bardzo mnie zainteresowała, czuję coś oryginalnego, z czym jeszcze nie miałam do czynienia…może styl autora, a może zakończenie okaże się godne zachwytów? Niecierpliwie tupię, chcąc się tego dowiedzieć ;D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *