KONKURS!!! „Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tajny Dziennik”

O przygodach sympatycznej Emi i jej Klubu Superdziewczyn pisałyśmy już dwukrotnie na naszym blogu (tutaj i tutaj). Dzisiaj chcemy Wam przedstawić nie lada gratkę dla każdej małej (i dużej 😉 ) dziewczynki – „Tajny Dziennik” Agnieszki Mielech. To pięknie wydany dziennik, w którym można zapisywać swoje najskrytsze myśli, wszelkie – nawet najbardziej zwariowane – pomysły, wklejać zdjęcia i różne pamiątki, notować, planować spotkania z koleżankami (a może macie już swój własny Supertajny Klub?), rysować, projektować i pisać, pisać, pisać! Zawiera mnóstwo dowcipnych ilustracji, wskazówek i bardzo praktyczną gumową opaskę – dzięki niej nic z Dziennika nie wypadnie, można go zatem nosić ze sobą praktycznie wszędzie. Naszym zdaniem to wręcz Niezbędnik dla dziewczynek. 

I teraz zapowiadana niespodzianka! Otóż macie niepowtarzalną okazję do zdobycia „Tajnego Dziennika” w naszym konkursie. Kto wie, może posłuży Wam jako świąteczny prezent dla jakiejś małej poszukiwaczki przygód (o ile zdecydujecie się go oddać – przyznajemy, nam przychodzi to z dużym trudem!).

A zatem do dzieła! Zasady konkursu są niezwykle proste. Wystarczy, że w komentarzu (tutaj – na blogu lub pod postem konkursowym na FB) napiszecie: Dlaczego to właśnie Tobie mamy wysłać „Tajny Dziennik”?

Będzie nam też miło, jeśli polubicie fanpage Zabookowane  i udostępnicie nasz post konkursowy na FB, a także zaprosicie do zabawy znajomych. Na odpowiedzi czekamy do wtorku 21. listopada do godziny 20.00.

Powodzenia! 

Regulamin Konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest blog Zabookowane.
2. Konkurs trwa: od 16. listopada 2017 r. do 21. listopada 2017., do godz. 20:00.
3. Nagrodą w konkursie jest 1 egzemplarz „Emi i Klub Superdziewczyn. Tajny Dziennik” Agnieszki Mielech.
4. Zasady konkursu: umieszczenie pod postem konkursowym (na naszym profilu na FB lub na blogu zabookowane.pl) komentarza, stanowiącego odpowiedź na pytanie: Dlaczego to właśnie Tobie mamy wysłać „Tajny Dziennik”? Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy egzemplarzem „Dziennika”!
5. Uczestnikiem konkursu jest każda pełnoletnia osoba, która spełni zasady opisane w pkt. 4 Regulaminu.
6. Zwycięzcy konkursu zostaną wybrani przez Komisję Konkursową, składającą się z 3 osób, która czuwa również nad prawidłowym przeprowadzeniem Konkursu.
7. Ogłoszenie wyników na blogu zabookowane.pl i profilu FB Zabookowane nastąpi 22. listopada 2017 r.
8. Koszty nadania nagrody ponosi organizator. Nagrody są wysyłane wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Zwycięzca Konkursu zostanie poproszony o podanie danych adresowych do wysyłki nagrody w wiadomości prywatnej. Na zgłoszenie zwycięzcy czekamy do 26. listopada 2017 r., po tym terminie zwycięzca zrzeka się wygranej, w przypadku niepodania danych adresowych.
9. Udział w Konkursie jest dobrowolny, nie ma możliwości zamiany nagrody na jej równowartość pieniężną.
10. Wszelkie reklamacje należy składać w ciągu 14 dni od zakończenia Konkursu za pośrednictwem komunikatora serwisu Facebook. Reklamacje będą rozpatrywane przez Komisję wymienioną w pkt. 6 Regulaminu, w ciągu 14 dni od jej otrzymania przez Organizatora.
11. Organizator informuje, że Konkurs nie jest współorganizowany przez właściciela serwisu społecznościowego Facebook, nie jest również organizowany z jego udziałem, ani też przez niego sponsorowany czy wspierany. Facebook Inc. nie ponosi odpowiedzialności za przebieg Konkursu. Wszelkie roszczenia związane z Konkursem należy kierować wyłącznie do Organizatora Konkursu.
12. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu, zasad konkursowych oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z dnia 25 listopada 2015 r. Dz.U. z 2015 r. poz. 2135) wyłącznie na potrzeby niniejszego Konkursu.
13. Wszelkie spory związane z Konkursem będą rozstrzygane na drodze mediacji przez Organizatora.
14. Regulamin Konkursu dostępny jest na blogu zablokowane.pl, przez cały czas trwania Konkursu.

 1. Idealne na prezent dla mojej chrześnicy, która uwielbia tajemnice i zagadki. Tajny Dziennik łączy w sobie elementy sekretnika, pamiętnika. Angażuje kreatywnie dzieci – zostawia miejsce na wklejanie, rysowanie i zapisywanie, a także zachęca do poszukiwań i zbierania informacji. Już widzę jak chodzi z nim pod pachą i nie rozstaje się z nim.

 2. Moja córka zakochała się w książkach o Klubie i Emi. Przyznam się, że ja również. Cieszę się, że na naszym rodzimym gruncie są wspaniali autorzy, którzy potrafią tak pisać, by zająć lekturą nawet taką ośmiolatkę, której ciężko „dogodzić” oraz jej mamę;) Myślę, że Tajny dziennik byłby świetnym prezentem dla nas obu. A być może córka przełamałaby swoje ZA i założyła swój własny Tajny Klub?

 3. Bardzo chciałabym wygrać dziennik bo oddałabym go mojej najlepszej przyjaciółce która jest Mega!!!!. Dostałaby go ode mnie na Mikołajki. Moja przyjaciółka jest mega pozytywnie zakręcona -tak jak ten dziennik?. Ja już swój mam. Inga.

 4. Mamy w domu wielką, choć dopiero sześcioletnią fankę Emi…mamy też wszystkie części i ciężko się od nich oderwać…Myślę, że Tajny Dziennik byłby super prezentem od Mikołaja i jednocześnie niezłym zaskoczeniem, bo nie uświadomiłam jeszcze Zuzy, że istnieje coś jeszcze związanego z Emi, co nie jest po prostu kolejną częścią książki…wiem, że wskoczyłaby mi na szyję, gdyby akurat to znalazła pod poduszką…

 5. Pamiętniki, dzienniki, sztambuchy są dla każdej fajnej dziewuchy, a że moja córa jest miła o tajny dziennik poprosiła!
  Choć jej mama poezji nie czuje, czasem zgrabnie i z misją zarymuje…
  Renifery już z głów wyleciały, Mikołaja zastąpił Mikołajek mały…
  Prezenty z nieba nie spadają, tylko się w konkursy wkradają;-)

 6. Moja Córcia wszędzie gdzie tylko się da rysuje, maluję, szkicuje, koloruje… W lecie pod wpływem pewnej wielkiej księgi rysowała napotkane na spacerach robale… 🙂 następnie na topie były syreny i wróżki… Non stop w centrum zainteresowania są konie, pegazy i jednorożce… Obecnie także już ćwiczy pisanie… Więc pojawiają się jej pierwsze samodzielne notatki, które u mnie powodują wielkie wzruszenie… Tajny dziennik pewnie tajny by nie był, bo moja Ania uwielbia się dzielić twórczościa, ale wszystko w jednym miejscu ucieszyłoby wszystkich 🙂 powodzenia 🙂

 7. Moja córka ma prawie wszystkie części Emi i ten dziennik byłby super prezentem dla niej na Mikołajki ii jednocześnie uzupełnieniem jej biblioteczki. To świetne połączenie nauki przez zabawę a ciekawostki i tajemnice wciągają do głębszych rozmyślań.

 8. Mamy już wyniki konkursu! Dziękujemy wszystkim za udział i za niezwykle urocze odpowiedzi. <3 Najbardziej spodobała nam się odpowiedź Alicji Mikołajczak, opublikowana na blogu! Gratulujemy i prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *