Mikołajkowy Konkurs z Misiem Pracusiem!

Dzisiaj 6 grudnia – Mikołajki. Mamy nadzieję, że wszyscy spędzacie ten dzień w miłej i rodzinnej atmosferze. 🙂 A może nawet Święty zaszczycił Was osobiście swoją obecnością? 😉 My też przygotowałyśmy dla naszych czytelników małą niespodziankę. Ogłaszamy Mikołajkowy Konkurs, w którym do zdobycia będą książki, o których niedawno opowiadałyśmy na blogu, pakiet 2 części z serii o uroczym Misiu Pracusiu, których recenzję znajdziesz tutaj.

Bez zbędnych ceregieli przechodzimy zatem do zasad Konkursu. Jak zwykle będą one bardzo proste. Wystarczy, że opowiecie na pytanie: jaka jest Twoja wymarzona książka pod choinką? Odpowiedzi możecie udzielić tutaj – na blogu, bądź w komentarzu pod postem konkursowym na FB.

Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy pakietem książek: „Miś Pracuś w samolocie” i „Miś Pracuś w pociągu” Benji’ego Davisa.

Będzie nam też miło, jeśli polubicie fanpage Zabookowane lub/i udostępnicie nasz post konkursowy na FB, a także zaprosicie do zabawy znajomych. Na odpowiedzi czekamy do piątku 11 grudnia do godziny 20.00. Zwycięzców postaramy się ogłosić już w weekend, tak żeby książki miały szansę dojść do Was przed Świętami. A może będziecie chcieli zrobić komuś sympatyczny prezent?

POWODZENIA!

Partnerem konkursu jest Wydawnictwo Wilga.

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest blog Zabookowane.
 2. Konkurs trwa do 11 grudnia 2020 r., do godz. 20:00.
 3. Nagrodą w konkursie jest pakiet książek: „Miś Pracuś w samolocie” i „Miś Pracuś w pociągu” Benji’ego Davisa.
 4. Zasady konkursu: umieszczenie pod postem konkursowym (na naszym fanpage’u lub na blogu) komentarza, stanowiącego odpowiedź na pytanie: jaka jest Twoja wymarzona książka pod choinką? Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy książkami!
 5. Uczestnikiem konkursu jest każda pełnoletnia osoba, która spełni zasady opisane w pkt. 4 Regulaminu.
 6. Zwycięzca konkursu zostanie wybrany przez Komisję Konkursową, składającą się z 2 osób, która czuwa również nad prawidłowym przeprowadzeniem Konkursu.
 7. Ogłoszenie wyników na blogu i fanpage’u Zabookowane nastąpi 13 grudnia 2020 r.
 8. Koszty nadania nagrody ponosi organizator. Nagrody są wysyłane wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, za pośrednictwem PACZKI W RUCHU. Zwycięzca Konkursu zostanie poproszony o podanie danych adresowych do wysyłki nagrody w wiadomości prywatnej. Na zgłoszenie zwycięzcy czekamy do 18. czerwca 2018 r., po tym terminie zwycięzca zrzeka się wygranej, w przypadku niepodania danych adresowych.
 9. Udział w Konkursie jest dobrowolny, nie ma możliwości zamiany nagrody na jej równowartość pieniężną.
 10. Wszelkie reklamacje należy składać w ciągu 14 dni od zakończenia Konkursu za pośrednictwem komunikatora serwisu Facebook. Reklamacje będą rozpatrywane przez Komisję wymienioną w pkt. 6 Regulaminu, w ciągu 14 dni od jej otrzymania przez Organizatora.
 11. Organizator informuje, że Konkurs nie jest współorganizowany przez właściciela serwisu społecznościowego Facebook, nie jest również organizowany z jego udziałem, ani też przez niego sponsorowany czy wspierany. Facebook Inc. nie ponosi odpowiedzialności za przebieg Konkursu. Wszelkie roszczenia związane z Konkursem należy kierować wyłącznie do Organizatora Konkursu.
 12. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu, zasad konkursowych oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z dnia 25. listopada 2015 r. Dz.U. z 2015 r. poz. 2135) wyłącznie na potrzeby niniejszego Konkursu.
 13. Wszelkie spory związane z Konkursem będą rozstrzygane na drodze mediacji przez Organizatora.
 14. Regulamin Konkursu dostępny jest na blogu zablokowane.pl, przez cały czas trwania Konkursu.

 

 1. Będąc dzieckiem czytałam książkę „Karlsson z dachu” i pamiętam, że książka na długo utkwiła mi w pamięci. Marzyłam o tym, żeby mnie też odwiedzał taki przyjaciel z dachu. Chciałabym przeczytać tą książeczkę mojemu małemu, nieśmiałemu wnuczkowi, więc właśnie ona jest moim wymarzonym prezentem:)

 2. Moja wymarzona książka to własny egzemplarz Quo Vadis Henryka Sienkiewicza! Dla mnie to piękna klasyka, którą czytałam wielokrotnie i wiele razy jeszcze do niej wrócę, dlatego chciałabym mieć własny egzemplarz!

 3. „Opowieści z Narnii” najlepiej pięknie ilustrowane. Słuchaczy i czytaczy cały dom, więc lektura idealna:
  – dla mamy na odsapkę od codzieności w ocieraniu zasmarkanych nosków czy bieganiu z odkurzaczem ?
  – dla taty, by oderwać się od smażenia naleśników, treningów szachowych czy kolejnej naprawy ciuchci na baterie ?
  – dla 9 letniej Liduni na osłodę po kolejnej lekcji on-line czy awanturce z młodszym bratem ?
  – dla 6 letniego Belosia na poprawę humoru, bo na obiad nie było klusek ?
  – dla 3 letniego Jasia-Ptasia, bo uwielbia kotki, a Lew to taki trochę większy kotek ?
  -dla rocznego Kukusia, bo uwielbia słuchać jak ktoś mu opowiada ❤️

 4. Jak mija Wam niedziela? U nas od rana narady w sprawie naszych Mikołajkowych Konkursów, jak zwykle Wasze odpowiedzi nas zachwyciły, ale cóż. Mikołaj ma ograniczone możliwości. ?? Nie przedłużając informujemy, że Miś Pracuś, czyli nagroda w Konkursie nr 1 wędruje do Edyty (odpowiedź z bloga), kryminały Iny Nacht, czyli nagrody z Konkursu nr 2 zaś do Kamili Zejfert oraz Ewy P. (odpowiedź z bloga). Gratulujemy i prosimy o wiadomość prywatną. ?? A pozostałym uczestnikom Konkursów dziękujemy oczywiście za udział! ?❤️???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *